weather_dt

MARCOVÉ OCHLADENIE

         Najbližšie dni prinesú výraznú zmenu v počasí - ochladí sa a aj do nížin sa vráti občasné sneženie. Citeľne by sme to mali pocítiť už vo štvrtok, kedy by sa ranné teploty mali priblížiť v dolinách k -8°C, cez deň sa oteplí len na +1/+7°C. Piatok, 4. marec, bude ešte mrazivejší, minimálne teploty dosiahnu -5/-11°C, cez deň sa oteplí len na -1/+5°C. Poriadne mrazy nás neminú ani v sobotu, ranná teplota klesne v dolinách až na -12°C, cez deň to bude -2/+3°C, takže v chladnejších oblastiach zažijeme ľadový deň. Všetko zapríčiní studený arktický vzduch, ktorý bude do Európy prúdiť od severu až severozápadu. 
         Prílev chladného vzduchu bude pokračovať v nedeľu a pondelok, tentokrát z východu. Rána budú mimoriadne mrazivé s Tmin -5/-11°C, cez deň sa oteplí len na -1/+4°C. Mrazy zotrvajú až do konca budúceho týždňa. 
http://myforecast.com/bin/expanded_forecast_15day.m?city=W11918&metric=true


Komentáře k článku

2teebee2 říká
03.03.2010

dost bolo takychto noviniek Weathet_Dt, nabuduce napis ze ide nejake dlhodobe oteplenie ;-):D

maja říká
02.03.2010

Nepatrím medzi hysterky ale už stačíííí!Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Menu

Poslední články

ANKETY

Náštevnosť webu vrámci štátov v Európe aj na svete:
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

Už 4 roky sa zaoberám sledovaním počasia a klimatických zmien. Každý deň sledujem stav počasia na Slovensku, v Európe aj vo svete a dlhodobé predpovede, hlavne čo sa týka zrážok a teplôt. Vo svojich článkoch vychádzam z free dát, dostupných verejnosti od amerických, francúzskych, nemeckých, českých až po slovenské weby. Okrem toho si rád zahrám volejbal alebo futbal, venujem sa aj geografii. :-) Komentáre sú vítané.:-D Tento blog už bez prestávky funguje od júna 2008 a myslím si, že postupne sa zlepšuje aj kvalita webu, čomu prispievajú hlavne noví registrovaní užívatelia. :-D In-počasie

NÁVŠTEVY OD 30.11.2008

Počasí

ONLINE MONITOR

Počet ľudí online na webe

SHOUTBOARD

VOĽNÁ DISKUSIA

Chat

PODPORA STRÁNOK

CZIN.eu Locations of visitors to this page CZIN.eu

 

METEOINFO

PageRank

ANKETA

BlueBoard.cz

MAPA


Zväčšiť mapu

<EMBED pluginspage=http://www.macromedia.com/go/getflashplayer src=http://www.html.over.cz/clock8.swf width=97 height=95 type=application/x-shockwave-flash quality="high" bgcolor="#FFFFFF" wmode="transparent" menu="false">

RSS

BlueBoard.cz

SLOVNÍK CZ-EN

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

15-DŇOVÁ PREDPOVEĎ

http://www.myforecast.com/bin/expanded_forecast_15day.m?city=W11858&metric=true Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí